Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T130 /1220/8GB/2x1TB NLSAS/H330/iDRAC 8 Basic/3YNBD Prosupport

Kodi i produktit:
274428
Besueshmëria:
100 %
Memoria maksimale GB:
64
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i hard disqeve:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server ka procesor Intel Core E3-1220 v6 me 4 bërthama dhe vepron me frekuencë 3 GHz - 3.5 GHz. Ka memorie 8GB UDIMM DDR4 (1 modul / 4 slote). Ofron dy hard disqe HDD me kapacitet 1TB dhe hapësirë për hard disqe me madhësi 3.5 inç. Përfshin drajv DVD ± RW dhe konektor USB. Lidhet në rrjet përmes Gigabit Ethernet dhe verzioni i tij është mini-tower. Nuk ka sistem operativ. Ka garancion tri vite.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184016114
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Sandy Bridge - 2. generace
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Kodi:
T130-6114/3YP
Lansuar:
30. 10. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
2000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE