Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T130 / E3-1220v6 / 8GB / 1x2TB NLSAS / H330 / iDRAC 8 Bas./1x290W/3YNBD

Kodi i produktit:
257325
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1084.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 90.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge T130 përmban një procesor 4-bërthamësh Intel Xeon E3-1220 v6 që shkon në 3.0 GHz ose deri në 3.5GHz në frekuencën e rritjes së TurboBoost dhe përmban 8 GB memorie DDR4 . Ndërsa, puna me hard disqe sigurohet nga PERC H330 RAID Controller (12 Gbps, 6 Gbps, RAID 0, 1, 5, 10, 50, Hardware).Poashtu, serveri është i pajisur edhe me një hard disk 2 TB HDD NL SAS 7200 rpm për të ruajtur të dhënat e përdoruesit si dhe ka gjithsej 4 porte për disqet me dimension 3.5 ". Për t'u lidhur me pajiset tjera, serveri përdor USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, dhe mbështet lidhjen e rrjetit që siguron 2 porte Gigabit Ethernet. Serveri vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184223970
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
T130-3970
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE