Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T130 / E3-1220v6 / 16GB / 2x1TB SATA / H330 / iDRAC 8 Bas./3YNBD

Kodi i produktit:
257324
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1552.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 129.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge T130 është një server i vogël, projektuar për nevojat e bizneseve të vogla dhe zyrave. Natyrisht, ka zgjeruar kujtesën dhe ruajtjen e kapaciteteve të mëdha, një dizajn të qetë, kompakt, me cilësi dhe performancë që rezulton në një produktivitet të lartë. PowerEdge T130 ndihmon në konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga shumë Desktop dhe Workstation në një server të vetëm qendror, duke ndihmuar në rritjen e produktivitetit dhe promovimin e bashkëpunimit. Serveri Dell PowerEdge T130 bazohet në chipset-in Intel C236, që paraqet një procesor me 4 bërthamë Intel Xeon E3-1220 v6 që funksionon në 3 GHz ose deri në 3.5 GHz në TurboBoost. Serveri përmban 16 GB memorie UDIMM DDR4 (1 modul / 4 slote). Nga prodhuesit janë të pajisur me hard disqe 2x 1TB HDD 7200 rpm dhe ka një total prej 4 bays 3.5 ".Por hard disqet i siguron kontrolluesi PERC H330RAID. Adapter (12 Gbps, 6 Gbps, RAID 0, 1, 5, 10, Egziston edhe një disk optik DVD ± RW dhe portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1. Serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
8592457158370
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi:
S19-T130-001
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama /4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE