Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server Dell PowerEdge T130 TW, 16GB, pa SO

Kodi i produktit:
195609
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
4 000
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri maksimal i hard disqeve:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

1426.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 118.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T130 TW është server i destinuar për zyre të vogla dhe të mëdha. Serveri kryesisht përdoret për konsolidim të të dhënave dhe aplikacione më të shpejta. Ky server ka dizajn Tower. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1270v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.6 deri 4.0 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar dy hard disqe SAS nga 2TB. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe tjera. Serveri operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184016145
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
S16-T130-002
Lansuar:
19 Gusht 2016
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata 6)
Memorie e brendshme [GB]:
4 000
Modeli i procesorit:
E3-1270 v5(3.6/4GHz 4 bërthama/8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T130 TW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE