Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T130 TW, 8GB, pa SO

Kodi i produktit:
184892
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1218.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 101.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T130 TW është server i destinuar për zyre të vogla dhe të mëdha. Serveri kryesisht përdoret për konsolidim të të dhënave dhe aplikacione më të shpejta. Ky server ka dizajn Tower. Serveri nuk posedon sistem operativ. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1270v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.0 deri 3.5 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar dy hard disqe nga 1TB. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe tjera. Serveri operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397063835805
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
T130-5805
Lansuar:
16 Shkurt 2016
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE