Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T130 TW /E3-1220v6/4GB/1x1TB/Bez OS

Kodi i produktit:
214552
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama / 4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

905.50 
Ju kurseni : 129.00   (14%)
776.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 64.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge T130 është një server, i projektuar për nevojat e bizneseve të vogla dhe zyrave. Natyrisht, ka zgjeruar kujtesën dhe ruajtjen e kapaciteteve të mëdha, një dizajn të qetë, kompakt, cilësi dhe performancë që rezulton në një produktivitet të lartë. Serveri Dell PowerEdge T130 bazohet në çipset Intel C236, që paraqet një procesor me 4 bërthama Intel Xeon E3-1220 v6 që punon në 3 GHz deri në 3.5 GHz në TurboBoost. Serveri është i pajisur me 4 GB DDR4 RDIMM dhe një hard disk 1TB HDD tashmë është në dispozicion nga prodhuesi 7200 rpm. Poashtu, përfshinë një disk DVD ± RW dhe porta USB 2.0 dhe 3.0 Sistemi vjen pa karta grafike dhe serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
T130-2837
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v6(3/3.5GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE