Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T140 / E-2124 / 8GB / 1x1TB SATA / H330 // iDRAC 9 Bas./1x365W/5YNBD

Kodi i produktit:
257326
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1144.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 95.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një server të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Dell. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të avancuarat. Ky produkt dallohet me një performancë të shpejtë. Njëkohësisht mund të ketë deri në katër hard drive 3.5" të brendshëm në të njejtën kohë duke krijuar kështu një sistem edhe më të fuqishëm. Dallohet me një siguri të lartë që garanton mbrojtjen e punës suaj. Ky produkt vjen me një kapacitet masiv të memories prej 1TB si edhe me procesorin mëse adekuat Intel Xeon E-2124.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184223864
Energjia elektrike maksimale [W]:
365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
T140-3864
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T140 / E-2124 / 8GB / 1x1TB SATA / H330 // iDRAC 9 Bas./1x365W/5YNBD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE