Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T20, 16GB, pa OS

Kodi i produktit:
152034
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1225 v3(3.2/3.6GHz 4 bërthama/4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,727.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 143.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T20 është server i vogël nga kompania Dell, i dizajnuar për të përmbushur nevojat e gjera të kompanive dhe zyrave të cilët janë në rritje. Serveri ndihmon konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga vende të ndryshme në një server qendror, gjithashtu ndihmon edhe rritjen e produktivitetit. Ky server ka dizajn Tower. Serveri nuk posedon asnjë sistem operativ. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.2 deri 3.6 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR3 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar 2 hard disqe nga 500GB. Mund të instaloni deri në 6 hard disqe. Serveri operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397063563708
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
Spec1-T20-012
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR3
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1225 v3(3.2/3.6GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
12
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
6
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE