Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T20, 8GB

Kodi i produktit:
149802
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
E3-1225 v3(3.2/3.6GHz 4 bërthama/4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1028.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 85.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T20 është server i vogël nga kompania Dell, i dizajnuar për të përmbushur nevojat e gjera të kompanive dhe zyrave të cilët janë në rritje. Serveri ndihmon konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga vende të ndryshme në një server qendror, gjithashtu ndihmon edhe rritjen e produktivitetit. Ky server ka dizajn Tower. Serveri përkrah sistemin operativ Windows 7 Professional. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.2 deri 3.6 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR3 prej 8GB, me Error Correction Code, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar 2 hard disqe nga 1TB. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe të tjera. Serveri operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
EAN:
5397063563708
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
Spec1-T20-009W7P
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR3
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1225 v3(3.2/3.6GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
12
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Windows 7 Professional

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE