Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, E3-1225v5, 8GB, 2x1TB

Kodi i produktit:
225114
EAN:
8592457125761
Lloji i procesorit:
Intel Xeon

Si të porosisim në Gjirafa50?

1239.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T30 është server i destinuar për zyre të vogla dhe të mëdha. Kryesisht përdoret për konsolidim të të dhënave dhe aplikacione më të shpejta, ka dizajn Tower. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 me çip Intel C236 dhe me frekuencë prej 3.3 deri 3.7 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB dhe 2x 1TB HDD, me një total prej 4 x 3.5 "drive, duke përfshirë një drive DVD ± RW. Serveri vjen me Windows 10 Pro dhe operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8592457125761
Lloji i procesorit:
Intel Xeon

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE