Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server Dell PowerEdge T30, E3-1225v5, 8GB, 2x1TB

Kodi i produktit:
225114
EAN:
8592457125761
Lloji i procesorit:
Intel Xeon

Si të porosisim në Gjirafa50?

1239.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T30 është server i destinuar për zyre të vogla dhe të mëdha. Kryesisht përdoret për konsolidim të të dhënave dhe aplikacione më të shpejta, ka dizajn Tower. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 me çip Intel C236, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.3 deri 3.7 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB dhe 2x 1TB HDD, me një total prej 4 x 3.5 "drive, duke përfshirë një drive DVD ± RW. Serveri vjen me Windows 10 Pr dhe operon me fuqi maksimale prej 290W.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8592457125761
Lloji i procesorit:
Intel Xeon

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE