Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3 - 1225v5, 16GB RAM, Intel Rapid 12.X, 2TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
225149
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1935.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 161.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T30 është i dizajnuar pë nevojat e kompanive në rritje. Ka memorie që zgjerohet, memorie të brendshme me kapacitet të madh, dizajn kompakt, kualitet dhe përformancë të lartë. Serveri ofron edhe fleksibilitet me anë të katër sloteve PCI/ PCIe dhe gjashtë disqe të brendshme për rritjen e hapsirës për ruajtjen e të dhënave. Punon me procesorin 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 që operon me frekuencë 3.3 GHz deri në 3.7 GHz në TurboBoost dhe memorie 16GB të llojit UDIMM DDR4. Posedon disk DVD ± RW , hard disk 2 TB HDD, numër të madh të porteve USB 2.0 dhe 3.0, audi jack. Serveri vjen pa sistem operativ. Ka njgyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
T30-1642R-3PS
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
8 000
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE