Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3-1225v5, 32GB RAM, Intel Rapid 12.X, 1TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
225145
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1225 v5(3.3/3.7GHz 4 bërthama/4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1648.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 137.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge T30 është një server i vogël i dizajnuar për nevojat e mëdha të kompanive në rritje dhe vendeve të largëta. Ajo ka memorie të zgjeruar dhe kapacitet të madh për ruajtjen e të dhënave, dizajn të kompakt, cilësi dhe performancë që rezulton në një produktivitet të lartë. PowerEdge T30 ndihmon në konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga shumë kompjuterë dhe workstations në një server qendror, duke ndihmuar në rritjen e produktivitetit dhe promovimin e bashkëpunimit. Baza e këtij modeli të veçantë është një bord me chipset Intel C236, i pajisur me procesor 4-bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 që vepron në 3.3 GHz deri në 3.7 GHz në TurboBoost. Serveri ka 32GB RAM memorie të llojit UDIMM DDR4 (4 module). Puna me hard drives sigurohet nga Intel Rapid 12.X kontrollues. Një çift HDD prej 1TB hard disk RAID 1 tashmë është në dispozicion nga prodhuesi, me një total prej 4 daljesh me 3.5 inç, duke përfshirë një makinë DVD ± RW. Furnizimi me energji sigurohet nga një furnizim me energji jo të tepërt 290W. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
8592457125822
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
T30-3221-3PS
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
2000
Modeli i procesorit:
E3-1225 v5(3.3/3.7GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE