Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3 - 1225v5, 32GB RAM, Intel Rapid 12.X, 4x + 1TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
225148
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1877.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 156.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij modeli të veçantë është një tabelë me chipset Intel C236, e pajisur me një procesor 4-bërthamor Intel Xeon E3-1225v5 që vepron në 3.3 GHz, ose deri në 3.7 GHz në TurboBoost mode, dhe plotësohet me 32GB UDIMM DDR4 (4 module). Puna me hard disqe sigurohet nga kontrolluesi - Intel Rapid 12.X. Katër hard disqe HDD me kapacitet prej 1TB në konfigurimin e RAID 5 janë në dispozicion nga prodhuesi, me madhësi 3.5", duke përfshirë edhe një disk optik DVD ± RW. Lidhjen me rrjet e siguron Intel I217LM Gigabit Ethernet përmes kabollos. Furnizohet shpejtë me energji prej 290W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
T30-3241R-3PS
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
4000
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE