Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3 - 1225v5, 8GB RAM, Intel Rapid 12.X, 120GB SSD + 1TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
226099
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1182.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 98.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri PowerEdge T30 ndihmon në konsolidimin e të dhënave dhe aplikacioneve nga shumë kompjuterë dhe workstations në një server qendror. Baza e këtij modeli të veçantë është një pllakë me chipset Intel C236, i pajisur me një procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 që vepron në frekuencë prej 3.3 GHz, deri në 3.7 GHz TurboBoost. Serveri ka 8 GB memorie UDIMM DDR4 (1 modul), ndërsa puna me hard drives sigurohet nga Intel Rapid 12.X . 120GB SSD dhe 1TB HDD janë tashmë në dispozicion nga prodhuesi për ruajtjen e të dhënave të përdoruesit. Ekziston edhe një disk optik DVD ± RW. Ka Gigabit Ethernet Intel I217LM. Pajisja vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
T30-12821-3PS
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
1120
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE