Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3 - 1225v5, 8GB RAM, Intel Rapid 12.X, 4x 1TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
225138
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1437.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Dell PowerEdge T30 është një server i dizajnuar për kompani dhe website në rritje. Ka mundësi të zgjerimit të memories, kapacitet të lartë, dizajn kompakt dhe performancë kualitative. Baza e këtij modeli është pllaka me Intel C236, me një procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225v5 që operon me 3.3 GHz në modën TurboBoost. Serveri ka 32GB memorie DDR4 dhe hard disqe që kontrollohen nga Intel Rapid 12X. Poashtu, poseodn 4 disqe me memorie 1TB HDD në RAID 5, dhe në total katër slote për disqe 3.5" , si dhe një slot DVD +- RW. Lidhja me rrjet sigurohet nga Intel I217LM Gigabit ethernet dhe nga Dell Broadcom 5720 DualPort PCle. Serveri vjen pa sistem operues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
T30-841R-3PS-10P
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
4000
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE