Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T30, Intel Xeon E3 - 1225v5, 8GB RAM, Intel Rapid 12.X, 120GB SSD + 1TB HDD, i zi

Kodi i produktit:
226101
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
Dell
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 111.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server Dell PowerEdge T30 – server i kullës së vogël me konsolidim të lehtë të të dhënave Office, të bizneseve të vogla, dhe shtëpiake. Procesor është Intel Xeon E3-1225v5, 4 bërthamësh (3.3GHz, TB 3.7GHz), krahas kësaj përfshinë edhe 8GB memorie të llojit DDR4, 120GB të llojit SSD dhe 1TB të llojit HDD Intel Rapid 12.X kontrollues, përfshihen DVD ± RW drive, GLAN, USB 2.0 dhe 3.0, ka sistemin Windows 10 Pro dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
T30-12821-3PS10P
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Memorie e brendshme [GB]:
1120
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
10
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE