Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T330 TW, E3-1230v6 / 8GB / 2x300GB SAS / pa OS

Kodi i produktit:
230117
Besueshmëria:
100 %
Memoria maksimale GB:
64
Prodhuesi:
Dell
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi, për punë
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1597.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 133.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dell PowerEdge T330 është i bazuar në një Intel C236 chipset, i pajisur me një procesor 4-core Intel Xeon E3-1230 v6 që mbështet përpunimin 8 HyperThreading me 3.5 GHz ose deri në 3.9 GHz në frekuencë të rritur në modalitetin TurboBoost. Serveri vjen me 8 GB memorje UDIMM DDR4 (1 modul / 4 slote). Puna me hard disqe sigurohet nga kontrolluesi PERC H330 (hardueri 12 Gbps, 6 Gbps, RAID 0, 1, 5, 10, 50, harduer). Hard disk 300 GB SAS 2.5 " Hot-plug 10000 rpm dhe një total prej 8 ndarjeve hot-swappable 3.5" (2.5 "në kornizë) në dispozicion. Ekziston gjithashtu një disk DVD ± RW dhe porte USB 2.0 dhe 3.0. Lidhshmëria e rrjetit siguron menaxhimin e largët 2x Gigabit Ethernet dhe iDRAC8 Express. Dizajni i serverit është tower (kur instalohet në një lartësi raft prej 5U) dhe është mundësuar nga një furnizim me energji elektrike prej 495W hot-plug. Serveri vjen pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184015667
Energjia elektrike maksimale W:
495
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Kodi:
T330-5667
Lansuar:
6. 2. 2018
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
300
Modeli i procesorit:
E3-1230 v6(3.5/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi, për punë
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE