Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T340, E-2224/16GB/1x600GB SAS/H330/iDRAC 9 Basic/3YNBD

Kodi i produktit:
281618
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
600
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1245.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 103.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server ka çipset Intel C246 me procesor Intel Xeon E-2224 me frekuencë 3.4 GHz - 4.6 GHz. Ka memorie 16GB DDR4 ECC UDIMM (1 modul / 4 slote). Përmban hard disk 600 GB SAS 10 k. Puna me hard disqe kontrollohet përmes PERC H330. Përfshin porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184363362
Energjia elektrike maksimale W:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
T340-3362
Lansuar:
22. 2. 2020
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme GB:
600
Modeli i procesorit:
E-2224(3.4/4.6GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo, caktohet përmes tastit RGB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE