Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T340 / E-2134 /32GB / 1x240GB + 2x4000GB

Kodi i produktit:
267940
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
8 240
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

2755.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 229.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një server të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Dell. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe praktik. Ofron 32 GB memorie të llojit DDR4 dhe po ashtu fuqizohet nga procesori mëse i fuqishëm Intel Xeon. Njëkohësisht vjen me 240 GB memorie të llojit SSD. Mundëson një performancë fluide dhe pa hasjen e ndonjë problemi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
8592457172000
Energjia elektrike maksimale W:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Kodi:
SPEC-T340-001
Lansuar:
5. 9. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme GB:
8 240
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE