Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T340 /E-2134/16GB/2x480GB SSD/H730P/2x GLAN/iDRAC 9 Ent/2x495W/3YNBD

Kodi i produktit:
262295
Disk optik:
DVD
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

2634.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 219.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Disk optik:
DVD
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E-2134 (3.5 / 4.5 GHz, 4 bërthama / 8 fibra)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Procesor:
1
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge T340 /E-2134/16GB/2x480GB SSD/H730P/2x GLAN/iDRAC 9 Ent/2x495W/3YNBD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE