Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server DELL PowerEdge T340 /E-2136/64GB/4x1,2TB

Kodi i produktit:
266967
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
4800
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

4705.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 392.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një server i fuqishëm, mjaft i gjithanshëm dhe i shkallëzueshëm me një prizë, që ofron funksionim më të shpejtë të aplikimit dhe konsolidimit të të dhënave jo vetëm për bizneset e vogla dhe të mesme, por edhe për stacionet e largëta të punës dhe zyrat e degëve që përballen me rritjen e të dhënave. Dell PowerEdge T340 bazohet në setin e çipave Intel C246, i cili përmban një procesor 6-bërthamor Intel Xeon E-2136 me teknologji HyperThreading për shumëfishim më të butë, të aftë të përpunojë deri në 2 procese për bazë dhe të funksionojë me frekuencë 3.3 GHz deri në 4.5 GHz në modalitetin TurboBoost. Serveri është i pajisur me 64 GB memorje DDR4 ECC. Serveri është i pajisur me disqe 4x 1,2 TB SAS. Puna me hard disqet sigurohet nga kontrolluesi PERC H730P. Po ashtu, mund të vendoset një kontrollues RAID 1 dhe ka hapësirë për deri në 8 disqe 3.5 ". Portet USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen përfshihen gjithashtu. Lidhja e rrjetit sigurohet nga dy ndërfaqe Gigabit Ethernet. Serveri vjen tek ju pa një sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592457172079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
64
Kodi:
SVD018487
Lansuar:
10. 8. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
4800
Modeli i procesorit:
E-2136 (3.3/4.5GHz 6 bërthama / 12v threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE