Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T340 /E-2124/8GB/1x1TB SATA/H330/iDRAC 9 Bas./2x495W/3YNBD

Kodi i produktit:
257329
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1751.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 145.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Server me një prizë që ofron një konsolidim të lehtë të të dhënave për zyra dhe biznese të vogla, ka procesor 4-bërthamsh Intel Xeon E-2124 (3.3GHz, TB 4.3GHz), kapaciteti i mermories 8GB DDR4 ECC, 1TB HDD (7.2k RPM), 8x 3.5 "disk kontrollues PERC H330, 2x GLAN, USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 Gen 1, menaxhim i largët iDRAC9 Basic, burim energjetik 2x 495W, nuk ka sistem android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184223949
Energjia elektrike maksimale [W]:
495
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
T340-3949
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE