Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge T430 / E5-2609v4 / 16GB / 1x600 GB SAS / H330 / 1x750W / iDRAC 8 Bas./3YNBD

Kodi i produktit:
257331
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E5-2609 v4(1.7GHz 8 bërthama/8 threads)
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

2538.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 211.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një server të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Dell. Ky produkt vjen në treg me specifika të hatashme dhe po ashtu nga më të avancuarat. Mundëson punën në ambiente më të gjera kolektive pa hasjen e problemeve të ndryshme teknike. Njëkohësisht shoqërohet me procesorin e fuqishëm Intel Xeon që mundëson një operim të rrjedhshëm. Ky produkt po ashtu ofron dymbëdhjetë vende të caktuara për insertim të memories së llojit DDR4. Vjen po ashtu me 600 GB nga drive i llojit SAS. Dallohet me një dizajn të bukur dhe elegant si edhe me një qëndrueshmëri mëse të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
5397184224144
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi:
T430-4144
Lansuar:
21. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme [GB]:
600
Modeli i procesorit:
E5-2609 v4(1.7GHz 8 bërthama/8 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE