Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Dell PowerEdge

Kodi i produktit:
268833
Besueshmëria:
100 %
Memorie e brendshme GB:
8 000
Prodhuesi:
Dell
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1661.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 138.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server ka bazë Intel C246 dhe procesor Intel Xeon E-2134 me 4 bërthama që mbështet teknologjinë HyperThreading për përballim të dy proceseve simultane për bërthamë. Vepron me frekuencë 3.5GHz - 4.5GHz. KA 16GB DDR4 ECC UDIMM (1 modul / 4 slote). Ka dy hard disqe 4TB NLSAS 7.2km dhe 4 slote me madhësi 3.5''. Përfshin porte USB 2.0 dhe 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1. Lidhja në rrjet bëhet përmes dy porteve Gigabit Ethernet. Ka verzion tower. Nuk ka sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
EAN:
5397184326077
Energjia elektrike maksimale W:
365
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
T140-6077
Lansuar:
6. 9. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memorie e brendshme GB:
8 000
Modeli i procesorit:
E-2134(3.5/4.5GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Dell
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Dell PowerEdge edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE