Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Fujitsu Primergy TX1310M1, 8GB, pa SO

Kodi i produktit:
155171
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
Fujitsu
Për tu përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

688.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 57.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Fujitsu Primergy TX1310M1 është server i fuqishëm i cili është i dizajnuar për kompani dhe biznese. Avantazhi i këtij serveri është dizajni shumë i mirë, cilësia, performanca, qëndrueshmëria dhe produktiviteti i lartë. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1226v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.3 deri 3.7 GHz. Serveri nuk ka sistem operativ. Ky server ka një RAM memorie DDR3 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 32GB. Serveri ka të instaluar dy hard disqe SATA II nga 500GB. Ai operon me fuqi maksimale prej 250W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
VFYT1311SC060IN
Lansuar:
28 Qershor 2014
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR3
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Haswell/gjenerata e 4-të)
Memoria maksimale [GB]:
32
Memorie e brendshme [GB]:
1 000
Modeli i procesorit:
E3-1226 v3(3.3/3.7GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
9
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Fujitsu
Sistemi operativ:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Fujitsu.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE