Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Fujitsu Primergy TX1320M2, 8GB, pa SO

Kodi i produktit:
187037
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
Fujitsu
Për tu përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1054.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Fujitsu Primergy TX1320M2 është server i fuqishëm i cili është i dizajnuar për kompani dhe biznese. Avantazhi i këtij serveri është dizajni shumë i mirë, cilësia, performanca, qëndrueshmëria dhe produktiviteti i lartë. Serveri nuk posedon sistem operativ. Ai ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1220v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.0 deri 3.5 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Prodhuesi ka instaluar 2 hard diqe nga 1TB. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
VFYT1322SC020IN
Lansuar:
4 Mars 2016
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Fujitsu
Sistemi operativ:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Fujitsu.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE