Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Fujitsu Primergy TX1330M2, E3-1220v5, 8GB, me ECC, pa HDD, pa SO, 300W

Kodi i produktit:
187038
Drive optik:
DVD
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Sistemi operativ:
Jo
Prodhuesi:
Fujitsu
Për tu përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1084.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 90.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Fujitsu Primergy TX1330M2 është server i fuqishëm i cili është i dizajnuar për kompani dhe biznese. Avantazhi i këtij serveri është dizajni shumë i mirë, cilësia, performanca, qëndrueshmëria dhe produktiviteti i lartë. Serveri nuk posedon sistem operativ. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1220v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.0 deri 3.5 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk instaluar asnjë hard disk. Serveri operon me fuqi maksimale prej 300W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
VFY:T1332SC050IN
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E3-1220 v5(3/3.5GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Fujitsu
Sistemi operativ:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Fujitsu.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE