Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HP ProLiant ML10 Gen9, 8GB

Kodi i produktit:
196054
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri maksimal i hard disqeve:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

843.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 70.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri HP ProLiant ML10 Gen9 është server perfekt për bizneset në rritje, të vogla dhe të mesme. Serveri HP ProLiant DL385pG8 6344 vjen me dizajn Tower dhe procesor Intel Xeon E3-1225v5, të gjeneratës së gjashtë. Procesori ka 4 bërthama, që operojnë me frekuencë prej 3.3 deri 3.7 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID për diskun SATA. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe. Prodhuesi ka instaluar dy disqe HDD prej 1TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
8898944003902
Energjia elektrike maksimale [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
838124-425
Lansuar:
19 Gusht 2016
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1225 v5(3.3/3.7GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Server HP ProLiant ML10 Gen9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE