Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant MicroServer Gen10 /Opteron X3421/8GB/Bez HDD/200W

Kodi i produktit:
248720
Drive optik:
Jo
Modeli i procesorit:
X3421(2.1/3.4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi

Si të porosisim në Gjirafa50?

787.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverat ProLiant bazohen në dizajnin e tyre, i cili është optimizuar në prodhim dhe besueshmëria është e garantuar nga disa nga testet më rigoroze dhe më të hollësishme. HP ProLiant MicroServer G8 Serveri është kompakt dhe i lehtë për t'u përdorur, mund të vendoset pothuajse kudo. Qasje e lehtë në hard disqet, kujtesën dhe PCIe slot për menaxhim, instalim dhe përmirësim të lehtë. Ai përdor AMD Opteron Accelerated Technology (APU) me kernele grafike të integruara për të përmirësuar performancën grafike pa instaluar përshtatësit grafik PCIe shtesë, që përfshin 4 cores fizike (4 fije) dhe vepron në 2.1 GHz ose deri në 3.4 GHz në mënyrë turbo. Është gjithashtu e pajisur me 8 GB memorie UDIMM DDR4 Unbuffered ECC (1 modul / 2 slote). Për hard disqe, ofron 4 pozicione 3.5 "SATA. Lidhshmëria e rrjetit ofrohet nga Gigabit Ethernet Broadcom 5720 Dual Port. Furnizimi me energji është 200W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
EAN:
4549821201013
Energjia elektrike maksimale [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
P03698-421
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
AMD Opteron
Modeli i procesorit:
X3421(2.1/3.4GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE