Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant MicroServer Gen10 /X3418/8GB

Kodi i produktit:
256021
Drive optik:
Jo
Numri i porteve USB:
6
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

781.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky server kompakt dhe i lehtë për t'u përdorur dhe mund të vendoset pothuajse kudo. Severi përdor procesorin 4 bërthamësh, AMD Opteron X3418 i cili operon në frekuencë 1.8 GHz ose deri në 3.2 GHz në modalitetin Turbo. Është gjithashtu i pajisur me 8 GB memorie UDIMM DDR4 Unbuffered ECC (1 modul / 2 slote). Për hard disqet, ofron slote SATA 3.5". Lidhshmëria e rrjetit ofrohet nga porti Gigabit Ethernet Broadcom 5720 Dual Port. Furnizimi me energji është 200W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi:
P07203-421
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
AMD Opteron
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
2
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant MicroServer Gen10 /X3418/8GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE