Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant ML110 Gen10 / 4110 / 16GB / SFF Hot Plug

Kodi i produktit:
255975
Besueshmëria:
100 %
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

1849.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 154.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri HPL ProLiant DL325 Gen 10 1U është i pajisur me një procesor 8-bërthamësh AMD EPYC 7251 që ka për karakteristikë teknologjinë SMT për multitasking me aftësinë për të kryer deri në dy procese për bazë në të njejtën kohë. Procesori operon në frekuencë 2.1 GHz deri në 2.9GHz dhe përdorë 32MB L3 Cache. Në këtë rast, janë instaluar 16GB DDR$ RDIM ECC HPE SmartMemory (1 modul) dhe ka 15 porte të memories në total. Serveri është i pajisur me HPE Smart Array P408i kontroller RAID. Mund të instalohen 8 Hard Drive SFF deri në 2.5inch. Ky model nuk ka disk të montuar. Lidhjen me rrjet e ka të mundësuar nëpërmjet portit Gigabit Ethernet. I fuqizuar me 2 HPE 500Ë Flex Slot Hot Plugs. (HP iLO 5)

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale W:
800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
P03687-425
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
7
Numri i sloteve për memorie:
6
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE