Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant ML30 Gen10 / E-2134 / 16GB

Kodi i produktit:
256019
Disk optik:
Jo
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4

Si të porosisim në Gjirafa50?

2399.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 199.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Disk optik:
Jo
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E-2134 (3.5 / 4.5 GHz, 4 bërthama / 8 fibra)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Prizë:
Socket 1151
Procesorë:
1
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant ML30 Gen10 / E-2134 / 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE