Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Server HPE ProLiant ML30 Gen10 /E-2124/8GB, NHP P06781-425

Kodi i produktit:
255973
Drive optik:
Jo
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
HPE
Procesor:
1
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ServeriHPE vjen me dizajn elegant dhe ofron përformancë të lartë. Baza e serverit është procesori 4 bërthamësh i cili funksionon në frekuencat 3.3 GHz deri në 4.3 GHz në formën TurboBoost dhe plotësohet me 8 GB DDR4. Kjo pajisje kombinon performancë të lartë, konsum të ulët të energjisë dhe performancë më të mirë operacionale. Përfshin 4 slots PCIe dhe hapësirë për rritje me 4 disqe të mëdha (LFF) ose 8 disqe të vogla (SFF) (në varësi të konfigurimit). Energjia maksimale elektrike e serverit është 350 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi:
P06781-425
Lansuar:
7. 3. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E-2124(3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Prizë:
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server HPE ProLiant ML30 Gen10 /E-2124/8GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE