Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant ML350 Gen10 /3204/16GB

Kodi i produktit:
265417
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1752.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 146.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HPE ProLiant ML350 Gen10 jep një kombinim të klasit të parë të performancës, shkallueshmërisë, menaxhueshmërisë, besueshmërisë dhe funksionalitetit - zgjedhja për qendrat e të dhënave të ndërmarrjeve, zgjerimin e SMB dhe zyrat më të mëdha në distanca. Ky server, me mbështetje për NVIDIA GV100 dhe NVLINK BRIDGE, do t'ju lejojë të krijoni një server të fuqishëm të AI dhe ai ofron mundësi të mira për zgjerimin e kapacitetit të diskut. Serveri HPE ProLiant ML350 Gen10 Tower përdor çipset Intel C621 dhe ofron 2 slote procesori. Ky model përmban një procesor 6-core Intel Xeon Bronze 3204 i cili funksionon me 1.9 GHz dhe përdor një Cache 8.25 MB L3. Në këtë rast, është instaluar 16 GB memorie e përparuar ECC DDR4 (1 modul) dhe ka gjithsej 24 slote memorie. Serveri është i pajisur me HPE Dynamic Smart Array S100i RAID Controller, dhe në të mund të instalohen deri në 4 SFF / HDD me LFF 3.5 "dhe ky model nuk është i pajisur me disqe. Asnjë disk optik nuk është i pranishëm, kurse lidhshmëria e rrjetit është përmes katër porteve Gigabit Ethernet (Adapter 369i).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
500
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
P11049-421
Lansuar:
22. 7. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
3204(1.90GHz 6 bërthama / 6 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
2
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE

Bashkangjitja Server HPE ProLiant ML350 Gen10 /3204/16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE