Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant ML350 Gen10 /4208/16GB

Kodi i produktit:
265419
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2243.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 186.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri HPE ProLiant ML350 Gen10 Tower përdor çipset Intel C621 dhe ofron 2 slote procesor. Ky model është i pajisur me një procesor 8-core Intel Xeon Silver 4208 që përmban teknologji HyperThreading me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë për bazë. Procesori funksionon me një frekuencë prej 2.1 GHz, ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe përdor 11 MB L3 Cache. Në këtë rast, është instaluar 16 GB memorie DDR4 Advanced ECC DDR4 (1 modul) dhe ka gjithsej 24 slote memorie (12 slote për procesor). Serveri është i pajisur me HPE Smart Array E208i-a SR Gen10 RAID Controller dhe mund të instalohen deri në 4 SFF / HDD me LFF 3.5 " si dhe ky model nuk është i pajisur me disqe. Asnjë disk optik nuk është i pranishëm, kurse lidhshmëria e rrjetit është përmes katër porteve Gigabit Ethernet (Adapter 369i).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
500
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Kodi:
P11050-421
Lansuar:
23. 7. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
4208(/2.1/3.2GHz 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE

Bashkangjitja Server HPE ProLiant ML350 Gen10 /4208/16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE