Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server HPE ProLiant ML350 Gen10 / 4214 / 32GB

Kodi i produktit:
265422
Besueshmëria:
100 %
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3039.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 253.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri HPE ProLiant ML350 Gen10 Tower përdor C621 chipset dhe ofron 2 slote të procesorit. Ky model është i pajisur me procesorin 12-core Intel Xeon Silver 4214, i cili përmban teknologji HyperThreading për multitasking me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bazë. Procesori operon me 2.2 GHz, ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost, dhe përdor 16.5 MB L3 Cache. Në këtë rast, është instaluar 32 GB memorje DDR4 Advanced ECC DDR4 (1 modul) dhe ka gjithsej 24 slote memorie (12 slote për procesor). Server i pajisur me HPE Smart Array P408i RAID Module Controller / 2 GB FBWC. Mund të instalohen deri në 8 SFF 2.5 "SSDs / HDDs dhe ky model nuk është i pajisur me disqe. Asnjë disk optik nuk është i pranishëm. Lidhshmëria e rrjetit është përmes katër porteve Gigabit Ethernet (Adapter 369i). Platinum Hot Plug HP Integruar Lights-Out (HP iLO 5) menaxhim në distancë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive optik:
Jo
Energjia elektrike maksimale W:
800
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Cascade Lake - gjenerata e 9-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
32
Kodi:
P11052-421
Lansuar:
22. 7. 2019
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
4214(2.2/3.2GHz 12 bërthama / 24 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
12
Numri i porteve USB:
2
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
HPE

Bashkangjitja Server HPE ProLiant ML350 Gen10 / 4214 / 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE