Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo System x3500 M5, 8GB, pa HDD

Kodi i produktit:
179940
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E5-2609 v3(1.9GHz 6 bërthama/6 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2537.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 211.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Lenovo System x3500 M5 është zgjidhje e përshtatshme për integrimin në një mjedis të bizneseve të vogla apo zyreve. Serveri Lenovo System x3500 M5 vjen me dizajn Tower. Serveri ka procesor 6 bërthamësh Intel Xeon E5-2609v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 1.9 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 24 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut M1215 për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 32 hard disqe, sepse prodhuesi nuk ka instaluar asnjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
5U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
5464B2G
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Modeli i procesorit:
E5-2609 v3(1.9GHz 6 bërthama/6 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
24
Numri maksimal i hard disqeve:
32
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE