Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer TD350, 8GB

Kodi i produktit:
168615
Drive optik:
DVD
Memoria maksimale [GB]:
512
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2
Numri maksimal i hard disqeve:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

2831.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 235.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Lenovo ThinkServer TD350 është zgjidhje ideale dhe e përballueshme për ndërmarrje të mesme dhe të mëdha. Serveri Lenovo ThinkServer TD350 vjen me dizajn Tower. Serveri ka procesor 6 bërthamësh Intel Xeon E5-2620 v3 të gjeneratës së katërt, të cilët operojnë me frekuencë prej 2.4 deri 3.2 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 8GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID 720i për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe. Serveri përkrah kapacitetin e memories HDD prej 512GB deri 38.2 TB

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Haswell - gjenerata e 4-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
70DJ000BGE
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
512
Modeli i procesorit:
E5-2620 v3(2.4/3.2GHz 6 bërthama/12 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE