Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer TD350 TW, 16GB

Kodi i produktit:
190811
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
1 200
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

3458.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 288.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Lenovo ThinkServer TD350 TW është zgjidhje ideale dhe e përballueshme për ndërmarrje të mesme dhe të mëdha. Serveri Lenovo ThinkServer TD350 TW vjen me dizajn Tower. Serveri ka 2 procesorë 8 bërthamësh Intel Xeon E5-2620 v4 të gjeneratës së pestë, të cilët operojnë me frekuencë prej 2.1 deri 3.0 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 1024GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID 720ix për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, kurse prodhuesi ka të instaluar 2 hard disqe 10K SAS prej 600GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
1904040188454
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
70DJ006FEU
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
1 024
Memorie e brendshme [GB]:
1 200
Modeli i procesorit:
E5-2620 v4(2.1/3GHz 8 bërthama/16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkServer TD350 TW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE