Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkServer TS150, 16GB

Kodi i produktit:
203287
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

892.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 74.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Lenovo ThinkServer TS150 është zgjidhje ideale dhe e përballueshme për ndërmarrje të mesme dhe të mëdha. Serveri Lenovo ThinkServer TS150 vjen me dizajn Tower. Serveri ka procesor 4 bërthamësh Intel Xeon E3-1225 v5 të gjeneratës së gjashtë, të cilët operojnë me frekuencë prej 3.3 deri 3.7 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 4 pllaka të memories, me kapacitet maksimal prej 64GB. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID 121i për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 4 hard disqe, kurse prodhuesi ka instaluar dy hard disqe nga 1TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
EAN:
1909407928728
Energjia elektrike maksimale [W]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
70LV003KEA
Lansuar:
8 Dhjetor 2016
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon (Skylake/ gjenerata e 6-të)
Memoria maksimale [GB]:
64
Memorie e brendshme [GB]:
2 000
Modeli i procesorit:
E3-1225 v5(3.3/3.7GHz 4 bërthama/4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i hard disqeve:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE