Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST50 / E-2124 / 2x100GB / 8GB / 250W

Kodi i produktit:
275427
Drive optik:
DVD
Memorie e brendshme GB:
2000
Procesor:
1
Numri maksimal i procesorëve:
1
Numri i sloteve për memorie:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

833.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale W:
250
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Kodi:
7Y48A006EA
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
64
Memorie e brendshme GB:
2000
Modeli i procesorit:
E-2124 (3.3/4.3GHz 4 bërthama / 4 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE