Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST50 / E-2124G / 2GB / 8GB / 250W

Kodi i produktit:
268207
Disk optik:
DVD
Format:
4U
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Lloji:
Tower

Si të porosisim në Gjirafa50?

1279.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 106.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Disk optik:
DVD
Format:
4U
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
8
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
128
Modeli i procesorit:
E-2124 (3.3 / 4.3 GHz, 4 bërthama / 4 fibra)
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri maksimal i procesorëve:
1
Procesor:
1

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem ST50 / E-2124G / 2GB / 8GB / 250W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE