Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST550 / 4208 / HDD / 16GB / 550W

Kodi i produktit:
275429
Drive optik:
DVD
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon

Si të porosisim në Gjirafa50?

2332.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 194.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model Lenovo ThinkSystem ST550 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4208 që përfshin 8 bërthama fizike (16 threads, 11 MB L3 Cache) dhe funksionon me frekuencë 2.1 GHz ose deri në 3.2 GHz në modalitetin TurboBoost. Është gjithashtu i pajisur me 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (2Rx8) dhe ofron 8 slote për disqet 2.5 " SATA / SAS hot-swap. Puna me HDD sigurohet nga kontrolleri 930-8i me 2GB memorie flash. Lidhja me rrjetin sigurohet nga 2x porte Gigabit Ethernet. Për menaxhimin e sistemit mund të përdorni XClarity Enterprise. Furnizimi me energji është mundësuar nga burimi 550 W Platinum. Serveri ka format kulle 4U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Kapaciteti i memories së integruar shtesë GB:
16
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale GB:
768
Modeli i procesorit:
4208 (2.1/3.2GHz, 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i procesorëve:
2
Procesor:
1
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE