Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST550 /B3104/Pa HDD/16GB/750W

Kodi i produktit:
240318
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
B3104(1,7GHz 6 bërthama / 6 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

3166.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 263.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SI550 përmban një procesor Intel Xeon Bronze 3104 i cili ka 6 bërthama fizike (8.25 MB L3 Cache) dhe vepron në 1.7 GHz. Ai gjithashtu ka 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (1Rx4) dhe ofron 8 slote për 2.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me 930-8i 2GB flash drives dhe ka 2 porte Gigabit Ethernet. Posedon XClarity Enterprise për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 750W Platinum. Ky server ka formant Tower 4U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
7X10A01QEA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
768
Modeli i procesorit:
B3104(1,7GHz 6 bërthama / 6 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem ST550 /B3104/Pa HDD/16GB/750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE