Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Lenovo ThinkSystem ST550 /S4110/3x300GB SAS /16GB/750W

Kodi i produktit:
240323
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Procesor:
1
Për t'u përdorur në:
Kompani

Si të porosisim në Gjirafa50?

4842.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 403.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i serverit Lenovo ThinkSystem SI550 përmban një procesor Intel Xeon Silver 4110 i cili ka 8 bërthama fizike (16 threads, 11 MB L3 Cache) dhe vepron në 2.1 GHz e deri në 3 GHz në TurboBoost. Ai gjithashtu ka 16 GB memorie RDIMM DDR4-2666 (1Rx4) dhe ofron 8 slote për 2.5 "SATA / SAS hot-swap drives, me kontroller 930-8i 2GB dhe ka 2 porte Gigabit Ethernet. Ka 3x HDD 300 GB 10K 2.5 "SAS 12Gbps dhe ka një disk optik DVD ± RW. Posedon XClarity Standard për menaxhim të serverit dhe furnizohet me energji përmes 2x 750W Platinum. Ky server ka forman Tower 4U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
7X10A01AEA
Lansuar:
26. 7. 2018
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
768
Memorie e brendshme [GB]:
900
Modeli i procesorit:
S4110(2.1/3GHz 8 bërthama / 16 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB:
8
Numri i sloteve për memorie:
12
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Kompani
Procesor:
1
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Bashkangjitja Server Lenovo ThinkSystem ST550 /S4110/3x300GB SAS /16GB/750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE