Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server SuperMicro 7049GP-TRT/2xLGA3647/iC621/DDR4/HS/2x2200W

Kodi i produktit:
243752
Energjia elektrike maksimale [W]:
2200
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SYS-7049GP-TRT
Lansuar:
26. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

3109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 259.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SuperMicro 7049GP është server i formatit Tower që ju sjell performancë të shpejtë kompjuterike në mënyrë që të rrisni efiçiencën dhe të keni mundësi t'i qaseni të dhënave tuaja me shpejtësi maksimale. Serveri vjen i pajisur me hapësirën LGA 3647 për procesorin Intel Xeon Scalable deri në 28 kernels, mban slote për 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ka 8 hapësira Hot-Swap për hard disqe SATA 6Gb / s M.2 3.5" si dhe mund të instaloni kartelën grafike në hapësirën PCI-E 3.0 x16. Serveri mund të shfrytëzoj fuqi maksimale prej 2,200 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Energjia elektrike maksimale [W]:
2200
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SYS-7049GP-TRT
Lansuar:
26. 9. 2018
Lloji:
Barebone
Lloji i memories:
DDR4
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi, për punë
Prodhuesi:
SuperMicro
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE