Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Serveri Lenovo ThinkServer TD350 TW, 16GB, pa HDD

Kodi i produktit:
190775
Drive optik:
DVD
Modeli i procesorit:
E5-2630 v4(2.2/3.1GHz 10 bërthama/20 threads)
Prodhuesi:
Lenovo
Për tu përdorur në:
Kompani
Numri maksimal i procesorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

1065.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri Lenovo ThinkServer TD350 TW është zgjidhje ideale dhe e përballueshme për ndërmarrje të mesme dhe të mëdha. Serveri Lenovo ThinkServer TD350 TW vjen me dizajn Tower. Serveri ka procesor 8 bërthamësh Intel Xeon E5-2630 v4 të gjeneratës së pestë, të cilët operojnë me frekuencë prej 2.2 deri 3.1 GHz. Ky server ka një RAM memorie DDR4 prej 16GB, që të gjithë së bashku kanë 16 pllaka të memories. Serveri është i pajisur me kontrollues të diskut RAID 110i për disqet SATA dhe SAS. Mund të instaloni deri në 8 hard disqe, pasi që prodhuesi nuk ka instaluar asnjë hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive optik:
DVD
Energjia elektrike maksimale [W]:
550
Format:
4U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Broadwell - gjenerata e 5-të
Kapaciteti i memories së integruar (shtesë) [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
70DJ0065EU
Lloji:
Tower
Lloji i memories:
DDR4
Lloji i procesorit:
Intel Xeon
Memoria maksimale [GB]:
1 024
Modeli i procesorit:
E5-2630 v4(2.2/3.1GHz 10 bërthama/20 threads)
Numri i bërthamave të procesorit:
10
Numri i porteve USB:
6
Numri i sloteve për memorie:
16
Numri maksimal i hard disqeve:
8
Numri maksimal i procesorëve:
2
Për tu përdorur në:
Kompani
Prodhuesi:
Lenovo
Sistemi operativ:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE