Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Workstation Acer ConceptD CT500, i bardhë

Kodi i produktit:
269594
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
2 512

Si të porosisim në Gjirafa50?

1896.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ka procesor Intel Core i7-9700K me 8 bërthama me frekuencë veprimi 3.6GHz-4.9GHz. Ka 32GB DDR4 (1 modul / 4 slote) dhe kartelë grafike NVIDIA Quadro P2000 me 5GB GDDR5 dhe katër outpute DisplayPort. Për të dhëna dhe aplikacione ka 512GB SSD dhe 2TB HDD. Përfshin porte USB si dhe lidhje Gigabit Ethernet, WiFi ac, Bluetooth 4.2, lexues të kartës së memories dhe audio-konektorë. Sistemi i tij operativ është Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
DisplayPort:
Drive optik:
Jo
DVI:
EAN:
4710180516401
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 9-të
Gjerësia mm:
204
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
2000
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
5 120
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA Quadro P2000
Kodi:
DT.C03EC.001
Lansuar:
13. 9. 2019
Lartësia mm:
439
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
2 512
Modeli i procesorit:
9700K(3.6/4.9GHz 8 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Prodhuesi:
Acer
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
4 (3 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Trashësia mm:
476
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Workstation Acer ConceptD CT500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE