E shitur
Foto e Kufje Esperanza EH217K Bluetooth, të zeza
Foto e Kufje Esperanza EH217K Bluetooth, të zeza
Foto e Kufje Esperanza EH217K Bluetooth, të zeza

Kufje Esperanza EH217K Bluetooth, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.50 €
8.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 7.20 €
Ju kurseni 8.00 €
-49%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kufje stereo me cilësi të lartë Bluetooth V.5.0. Mikrofoni i integruar ju lejon të bëni thirrje telefonike dhe të bisedoni përmes komunikuesve në internet. Bateria me kapacitet të lartë ju lejon të bëni telefonata të gjata ose të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Shirit i lehtë i rregullueshëm, elastik. Jastëkë të mëdhenj dhe të butë të veshit janë të mbuluara me materiale lëkure që anulon zhurmën. Të përkryera për udhëtime të gjata, në punë dhe në përdorim të përditshëm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
300
Ndjeshmëria [dB]:
105
Versioni i Bluetooth:
5.0
Frekuenca [Hz]:
20-20000 Hz
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Esperanza
EAN:
5901299942802
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kufje Esperanza EH217K Bluetooth, të zeza
8.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo